Etiket arşivi: Beyaz Show Son Bölüm

Ardanın Mutfağı Beyaz Show 19 Nisan 2013

Ardanın mutfağında neler oluyor…

beyaz show 19 nisan 2013 full izle,beyaz show 19 nisan 2013 full,ardann mutfa,beyaz show 19 nisan 2013 izle,beyaz show 19 nisan izle,19 nisan beyaz show full izle,beyaz şov iyleşiyorum,19 nisan 2013 beyaz show full izle,ardanin mutfayi son bolumu

Beyaz Sertap Erenerin İyileşiyorum Klibine Girerse

Beyaz Sertap Erenerin İyileşiyorum Klibine Girerse Nelermi Olur işte Bunlar olur :)

beyaz iyileşi,beyaz show sertap erener full izle,beyaz iyleşiyorum,beyaz show sertap erener iyleşiyorum,iyleşiyorum beyaz,sertap erener beyaz show full izle,beyaz sertap erener iyleşiyorum,iyleşiyorum beyaz show,iyleşiyorum,sertap erener iyleşiyorum

Vasfiye Teyzeden İnciler Beyaz Show İzle

Dün gece Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’a Yalan Dünya dizisinin sevilen kahramanlarından Vasfiye Teyze damga vurdu.

BEYAZ RTÜKTEN ÖZÜR DİLEDİ

Beyaz Show’un dün geceki konukları Kubat, Sarp Apak, Gonca Vuslateri, Yasemin Allen ve Tamer Özhan’dı. Beyaz, üniversitede ev arkadaşı Tamer Özhan’ın bilinmeyenlerini anlatırken “yemek yaparken sürekli tuz atıyormuş ama tuz tadı gelmiyormuş, meğerse Vim koyuyormuş.” dedi. Bunun üzerine reji Vim’in bir marka olduğunu söyleyince Beyaz “Haftaya sizlerle birlikte değiliz, sadece biz değil yedi kere söylediğimiz için kanalımızda sizlerle değil. Ben açık bir şey söyleyim mi vallahi RTÜK’ten özür diliyorum” dedi.

“AMAN NE ÇEKTİ DEME”
Konuklardan Gonca Vuslateri Vasfiye Teyze taklidi yaparak, “RTÜK bana bak…” deyince Beyaz “aman ne çekti sizden deme” dedi. İkili arasındaki bu diyalog uzun süre gülüşmelere neden oldu.

beyaz show vasfiye teyze full izle,vasfiye teyze skeçleri,6 nisan 2013 beyaz show izle