Kategori arşivi: Beyaz Show Konukları

Beyaz Show Konukları Kimler,Beyaz Show Bu Haftaki Konukları,Beyaz Show Hadise,Beyaz Show Konukları Sagopa Kajmer,Beyaz Show Dizi Oyuncu Konukları,Beyaz Show Konuklarında Bu hafta,Beyaz Show Konukları Sanatçı,Beyaz Show Konukları

Beyaz Show 07 Haziran 2013 Konukları

Beyaz Show’un bu hafta konukları Necati Şaşmaz, Ezgi Mola ve Kelly Brook. Beyaz Show 07 haziran cuma saat 23:20′de kanal D ekranalrında izlemeyi kaçırmayın!

Sosyal medyada çok konuşulan ‘Beyaz Show yayından kaldırıldı’ iddialarına kanaldan ve Beyaz’dan yanıt geldi.

Beyazıt Öztürk ve Kanal D, Beyaz Show’un yayından kaldırıldığıyla ilgili iddiaları yalanladı. Öztürk, önümüzdeki hafta konuklarının dahi belli olduğunu ifade etti.

beyaz Show

beyaz Show

Beyazıt Öztürk cuma akşamı Kanal D’deki şovunu Taksim’deki olaylar nedeniyle son anda iptal etti. Öztürk’ün, yayın için stüdyoya gelen konuklarla birlikte Taksim Meydanı’na gittiği ve bu kararı yüzünden kanalla arasının açıldığı iddia edildi. Beyaz Show’un kanal tarafından bitirildiği sosyal medyada ve kulislerde konuşulmaya başlandı. Ancak Kanal D ve Beyaz bu iddiayı yalanladı. Önümüzdeki hafta konuklarının şimdiden belli olduğunu da söylediler.

beyaz show bu haftaki konukları,yhs-default,beyazın konukları,beyaz show konukları bu haftaki,beyazshow konukları,beyaz show atalay demirci kaçıncı bölüm,show programına konuk yabancı kemancı

Beyaz Show 31 Mayıs 2013 Konukları

Beyaz Show’da bu hafta kim var? Beyaz Show’un konukları kim? Beyaz Show yine kahkaha fırtanası estirmeye geliyor…

Beyaz Show’a bu hafta:
Pop müziğin sevilen yakışıklı sanatçısı Serdar Ortaç, “Ben burdan atlarım” dedirten isim Chloe Loughnan, Güzel manken Pilates’i Türkiye’ye tanıtan isim Ebru Şallı ve ‘Şans Kapıda’ programının sempatik sunucusu Yiğit Alıcı Beyaz Show’a konuk oluyor.

beyaz show 31 Mayıs konukları kimler

beyaz show 31 Mayıs konukları kimler

Beyaz Show 17 Mayıs 2013 Konukları

Rafet El Roman, Yılmaz Vural, Selim Bayraktar ve Eda Ece bu hafta “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; pop müziğin güçlü yorumcularından Rafet El Roman, SB Elazığspor’un başarılı ve renkli teknik direktörü Yılmaz Vural, başarılı oyuncu Selim Bayraktar ve güzel oyuncu Eda Ece konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Kanal D

zeynep çamcı beyaz show full izle

Beyaz Show 10 Mayıs 2013 Konukları

Şevval Sam, Neslihan Demir, Engin Hepileri, Erhan Yavuz ve Akın Yeniceli bu hafta “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; oyunculuğuyla da müziğiyle de gönüllerde taht kuran başarılı sanatçı Şevval Sam, milli voleybolcu Neslihan Demir, başarılı oyuncu Engin Hepileri, jokeylik sektöründe bir dünya markası olan Erhan Yavuz ile Uşak’tan İstanbul’a koşarak gelen Akın Yeniceli konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Beyaz Show 03 Mayıs 2013 Konukları

Zara, Hayko Cepkin, Özge Borak ve Bülent Parlak bu hafta “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Türk Halk Müziği’nin güçlü isimlerinden Zara, rock müziğin başarılı isimlerinden Hayko Cepkin ile sevilen oyuncular Özge Borak ve Bülent Parlak konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Beyaz Show 26 Nisan 2013 Konukları

Erol Köse, Sinan Akçıl, Wilma Elles. Ali Yeşilırmak ve Max, Oleksandr Bozhyk ve Ahmet Bulut, bu hafta “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; müzik dünyasının önde gelen isimlerinden Erol Köse, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Sinan Akçıl, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin Carolin’i Wilma Elles, eğitmen Ali Yeşilırmak ve marifetli dostu Max, keman virtüözü Oleksandr Bozhyk ve Türkiye break dans şampiyonu Ahmet Bulut konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show”, yine şahane! Sakın kaçırmayın!

beyaz show 26 nisan 2013

Beyaz Show 19 Nisan Konukları

Sertab Erener, Tolgahan Sayışman, Arda Türkmen, Özgür Ege Nalcı ve Kaan “Beyaz Show”da! Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, Güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla Sertab Erener, milyonların sevgilisi Tolgahan Sayışman, gerçek bir lezzet üstadı Arda Türkmen, ekranların genç yeteneği Özgür Ege Nalcı, ve gümbür gümbür performansıyla rap müziğin yeni ismi Kaan konuk oluyor.Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

beyaz show sertap erener tolgahan sayışman full izle,beyaz show 19 nisan 2013,beyazıt öztürk iyleşiyorum,beyaz show kaan gülsoy 19 nisan

Beyaz Show 12 Nisan 2013 Konukları

Kutsi, Arzu Gamze Kılınç, Ezgi Eyüboğlu, Gülhan Şen ve Jilet bu hafta “Beyaz Show” da. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, sesi kadar oyunculuğuyla da adından söz ettiren Kutsi, “İntikam” dizisinin Şahika’sı Arzu Gamze Kılınç, güzelliği ve yeteneğiyle diziler dünyasının parlayan yıldızı, “İntikam”ın Cemre’si Ezgi Eyüboğlu, ekranların sevilen ismi Gülhan Şen ve muhteşem performanslarıyla Jilet Grubu konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Kanal D

beyaz show 12 nisan 2013 konukları,beyaz show tolgahan sayışman ameliyat,12 nisan beyaz show konukları

Tarkan Beyaz Show’a Konuk Oluyor

Megastar Tarkan, 5 Nisan cuma akşamı İlk defa ve sadece Türkiye’nin en büyük show’u #beyazshow’a konuk oluyor !

Tarkan Beyaz Show,Beyaz Show Tarkan

Tarkan Beyaz Show,Beyaz Show Tarkan

beyaz show tarkan,tarkan beyaz show,beyaz show 5 nisan 2013 konukları,tarkan beyaz showda,5 nisan beyaz show konuklari,beyaz show 5 nisan konukları,beyaz show tarkan 5 nisan,Beyaz Show tarkan konuk

Beyaz Show 29 Mart 2013 Konukları

Gülşen, Rüştü Reçber ve Işıl Reçber ile Atalay Demirci “Beyaz Show” da. Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta, pop müziğin güçlü isimlerinden Gülşen, Türk futbolunun efsane isimlerinden Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber ile Yetenek Sizsiniz Türkiye programının birincisi Atalay Demirci konuk oluyor. Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr’leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Kanal D

beyaz show 29 03 13 tek parça kanal d