Kategori arşivi: Beyaz Show

Beyaz Show,Beyaz Show Sön bölümleri,Beyaz Show Haberler,Beyaz Show izle,Beyaz Show

Konuk Kaçırma Skeci Beyaz Show

Bu hafta Konuk Kaçırma Nasıl Olurmuş Hep beraber izleyelim.

yhs-ddc_bd

Beyaz Show Kaçmaz

Beyaz Show Kaçmaz
Hasret sona eriyor! Özlediğiniz, beklediğiniz, merak ettiğiniz şov, “Beyaz Show” bu Cuma başlıyor.Fettah Can, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Roberto Carlos bu hafta Beyaz Show’da! Usta şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu, ekranların sevilen talk show programı “Beyaz Show” yaz tatilinin ardından bu  Cuma tiryakileriyle yeniden buluşuyor.  Yeni yayın döneminde Cuma geceleri ve yine canlı olarak ekrana gelecek olan programda, Kanal D izleyicilerini birbirinden ilginç sürprizler bekliyor.Sezonun ilk bölümünün konukları ise; Fettah Can, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin ve Roberto Carlos

Beyaz Show Yayından Kaldırıldımı?

Beyazıt Öztürk ve Kanal D, Beyaz Show’un yayından kaldırıldığıyla ilgili iddiaları yalanladı. Öztürk, önümüzdeki hafta konuklarının dahi belli olduğunu ifade etti.

Beyaz Show,Beyaz Show En Son Bölüm

Beyaz Show,Beyaz Show En Son Bölüm


Beyazıt Öztürk cuma akşamı Kanal D’deki şovunu Taksim’deki olaylar nedeniyle son anda iptal etti. Öztürk’ün, yayın için stüdyoya gelen konuklarla birlikte Taksim Meydanı’na gittiği ve bu kararı yüzünden kanalla arasının açıldığı iddia edildi. Beyaz Show’un kanal tarafından bitirildiği sosyal medyada ve kulislerde konuşulmaya başlandı. Ancak Kanal D ve Beyaz bu iddiayı yalanladı. Önümüzdeki hafta konuklarının şimdiden belli olduğunu da söylediler.

beyaz show yayından kaldırıldı 31 mayıs,beyaz show son bölümü

Beyaz Show’u Kısaca Tanıyalım

Show dünyasında bir çok sanatçının katılımını yaptığı çeşitli show programları vardır. Bunlardan en önemlisi ise beyaz show‘dur. Geçmişten günümüze en iyi şekilde gelen kalıcı ve geçmiş dönemleri dahi izlendiğinde akılda kalan muhteşem bir program, Özelikle ünlü sanatçıların tercihi, o hafta gündemde yaşanan olayların beyaz’ın yaptığı skeçleri ile bir ekran klasiği haline gelmiştir. Bunlardan en kısası ise türkiye gündemine bomba gibi düşen” Oğlum Bak Git” kitlemesi ile adete bu olayın başka birboyutuna götürmüştür. Buna benzer bir çok kişi tarafından da yapılmasına rağman beyaz show programında yapalın kadar olmamıştır. Bu olayın hızla yayılmasına vesile olan beyaz show bölümünde yayınlanan bu skeç, ardından kısa bir zaman sonra sinema filmi ile gündeme gelmiştir. Bu olayı örnekleri fazlası ile vardır. Son olarak Koreli sanatçının seslendirdiği “Gam Gam Steyle” adlı şarkısını tiye alarak ve O Ses Türkiye‘ninde katılımı ile beyaz show gam gam steyle herkesi ekranlara kitlemiştir. Bunu gerçekleştiren beyaz daha sonra “Atilla Taş”‘ında seslendirdiği yam yam style şarkısı ile beyaz show programına katılarak yine herkesi hem eğlendirip hemde güldürmeyi başarmışlardır.

Bu olayları gündeme getirerek hem izleyicinin seyir zevkini üst planda tutup hemde eğlendirerek, gündem yaratan programlarla herkesin gönlünde taht kurmuştur. Beyaz show konukları ile acaba bu hafta neler olacak heycanı ile her hafta cuma akşamı saat: 00:30 gece yarısınden hemen sonra ekranları kitlemektedir. Beyaz show videoları adete internete tıklanma rekorları kırmakta özelikle gündem yaratan skeçleri, bölümleri, hiç sıkılmadan defalarca başa döndürüp izleyebilmekteyiz.